Inhoudsopgave:
- Beste film:
- Beste regisseur:
- Beste acteur:
- Beste actrice:
- Beste mannelijke bijrol:
- Beste vrouwelijke bijrol:
- Beste film in vreemde talen:
- Beste Componist:
- Beste originele scenario
- Beste bewerkte scenario
- Beste cinematografie:
- Beste animatiefilm:
- Beste documentaire film:
- Beste korte film:
- Beste korte documentaire:
- Beste korte animatiefilm:
- Beste bewerking:
- Beste geluid:
- Beste geluidsmixing:
- Beste liedje:
- Beste kostuumontwerp:
- Beste visuele effecten:
- Beste productieontwerper:
- Beste make-up en kapsels:
Video: Genomineerden Voor "Oscar" -2016
2024 Auteur: Henry Pass | [email protected]. Laatst gewijzigd: 2023-12-17 13:58
Een paar dagen na de uitreiking van de Golden Globe Awards maakte de Oscarjury de namen van de 2016 genomineerden in alle 24 nominaties bekend. Zoals bekend werd tijdens de uitzending van de aankondiging van de genomineerden, bevat deze lijst "The Survivor", "Star Wars: The Force Awakens", "Amy" en vele andere films. Ze zullen strijden om enkele van de meest begeerde titels in de branche, die op 28 februari worden uitgereikt door een team van Academy-experts tijdens de 88e prijsuitreiking in Los Angeles. De sterkste wordt bepaald door de president van filmacademici Cheryl Boone Isaacs, de Mexicaanse regisseur Guillermo del Toro en acteur John Krasinski, evenals de Taiwanese regisseur Ang Lee.
Zullen de juryleden de inspanningen waarderen van Leonardo DiCaprio, die voor de zesde keer is genomineerd voor een Oscar? Zullen ze op de een of andere manier unaniem zijn met de leden van de Golden Globe-jury? We zullen dit alles in anderhalve maand te weten komen, maar voorlopig kunnen we ons vertrouwd maken met de lijst met genomineerden, waarmee de voorlopige selectie van schilderijen is voltooid.
Beste film:
De overlevende
"Mars"
Mad Max: Fury Road
Brooklyn
"In de schijnwerpers"
"Kort spel"
"Kamer"
"Spy Bridge"
Beste regisseur:
Alejandro Gonzalez Iñarritu (The Survivor)
George Miller (Mad Max: Fury Road)
Adam McKay (verkopend)
Tom McCarthy ("Spotlight")
Leonard Abrahamson ("The Room")
Beste acteur:
Leonardo DiCaprio (The Survivor)
Brian Cranston (Trumbo)
Matt Damon ("The Martian")
Michael Fassbender (Steve Jobs)
Eddie Redmayne ("The Danish Girl")
Beste actrice:
Cate Blanchett ("Carol")
Brie Larson ("The Room")
Jennifer Lawrence ("Joy")
Charlotte Rampling (45 jaar)
Saoirse Ronan (Brooklyn)
Beste mannelijke bijrol:
Tom Hardy ("The Survivor")
Christian Bale (verkort)
Mark Rylance ("Spy Bridge")
Mark Ruffalo (Spotlight)
Sylvester Stallone (Creed: The Rocky Legacy)
Beste vrouwelijke bijrol:
Kate Winslet (Steve Jobs)
Rooney Mara ("Carol")
Alicia Vikander (Deens meisje)
Jennifer Jason Leigh (The Hateful Eight)
Rachel McAdams (Spotlight)
Beste film in vreemde talen:
"Embrace of the Serpent" (Colombia)
Mustang (Frankrijk)
"Son of Saul" (Hongarije)
"Pride" (Jordanië)
"War" (Denemarken)
Beste Componist:
John Williams (Star Wars: The Force Awakens)
Johan Johannsson ("The Assassin")
Carter Burwell ("Carol")
Thomas Newman ("Spy Bridge")
Ennio Morricone (The Hateful Eight)
Beste originele scenario
"In de schijnwerpers"
"Puzzel"
"Voice of the Streets"
"Uit de auto"
"Spy Bridge"
Beste bewerkte scenario
Brooklyn
"Kort spel"
"Kamer"
"Carol"
"Mars"
Beste cinematografie:
Emmanuel Lubezky ("The Survivor")
Edward Lackman ("Carol")
Roger Deakins ("The Assassin")
John Seal (Mad Max: Fury Road)
Robert Richardson (The Hateful Eight)
Beste animatiefilm:
"Anomalyse"
"Shaun het schaap"
Herinneringen aan Marnie
"Puzzel"
"Jongen en de wereld"
Beste documentaire film:
"Land van de kartels"
"Winter on Fire"
'Wat is er gebeurd, juffrouw Simon?'
"Amy"
"Gaze of Silence"
Beste korte film:
"Ave Maria"
"Dag een"
"Alles zal in orde zijn"
"Shok"
"Stotteraar"
Beste korte documentaire:
"Body Team 12"
"Chau, Beyond The Lines"
Claude Lanzmann: Spectres OF The Shoah
"A Girl In The River"
"Last Day Of Freedom"
Beste korte animatiefilm:
"Bear Story"
"Proloog"
Het Super Team van Sanjay
"We Can't Live Without Cosmos"
"World Of Tomorrow"
Beste bewerking:
Mad Max: Fury Road
"In de schijnwerpers"
De overlevende
Star Wars: The Force Awakens
"Kort spel"
Beste geluid:
Mad Max: Fury Road
De overlevende
Star Wars: The Force Awakens
"Mars"
"Moordenaar"
Beste geluidsmixing:
Mad Max: Fury Road
De overlevende
Star Wars: The Force Awakens
"Mars"
"Spy Bridge"
Beste liedje:
Writing's On The Wall ("007: Spectre")
Earned It ("50 grijstinten")
Manta Ray ("Race to Extinction")
Simple Song 3 ("Youth")
Til It Happens To You (The Hunting Ground)
Beste kostuumontwerp:
"Carol"
"Meisje uit Denemarken"
"Assepoester"
Mad Max: Fury Road
De overlevende
Beste visuele effecten:
Mad Max: Fury Road
De overlevende
Star Wars: The Force Awakens
"Uit de auto"
"Mars"
Beste productieontwerper:
Mad Max: Fury Road
De overlevende
"Meisje uit Denemarken"
"Mars"
"Spy Bridge"
Beste make-up en kapsels:
Mad Max: Fury Road
De overlevende
"De honderdjarige oude man die uit het raam kroop en verdween"
- Oscar
- Film
Aanbevolen:
Pantone Koos Voor Twee Kleuren Van 2021 Tegelijk - Voor Het Eerst Sinds
Pantone koos tegelijkertijd twee kleuren van 2021 - - voor het eerst sinds 2016
Volledige Lijst Met Oscar-genomineerden Voor 2020
Oscar-genomineerden zijn bekend geworden 2020
De Namen Van De Genomineerden Voor De CFDA Fashion Awards - Zijn Bekend Geworden
Mode Oscar vindt plaats op 3 juni in het Brooklyn Museum
Genomineerden Voor De Emmy Awards 2020
Emmy-genomineerde tv-shows uit 2020
La-La Delirium: Waar De Hoofdgenomineerde Voor "Oscar-2017" Om Wordt Uitgescholden
Hun uitstraling is niet genoeg voor een halve kop