Kostuum Van Sandy Powell Gesigneerd Door Brad Pitt, Pedro Almodovar En Andere Hollywood-sterren Die Worden Geveild

Video: Kostuum Van Sandy Powell Gesigneerd Door Brad Pitt, Pedro Almodovar En Andere Hollywood-sterren Die Worden Geveild

Video: Cannes 2017 - Rétrospective Almodóvar cérémonie d'ouverture 2024, Maart
Anonim
Image
Image

Kostuumontwerpster Sandy Powell, die dit jaar genomineerd was voor de 13e Oscar, droeg hetzelfde witte pak dat ze zelf had gemaakt bij alle ceremonies van het afgelopen prijsseizoen en vroeg haar beroemde collega's om er een handtekening op te zetten …

Zo wilde Sandy de aandacht vestigen op het huisje van de kunstenaar, regisseur en activist Derek Jarman, dat in verval is en dreigt te worden gesloopt. Powell besloot geld in te zamelen en het huisje uit te kopen en er vervolgens een openbaar museum van te maken.

De kunstenaar slaagde erin de handtekeningen te verzamelen van Pedro Almodovar, Tilda Swinton, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Joaquin Phoenix, Antonio Banderas, Scarlett Johansson, Renee Zellweger, Laura Dern, Elton John en andere Hollywoodsterren.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Het pak wordt momenteel geveild bij Phillips. Iedereen die bereid is iets meer dan 5 duizend pond te geven, maakt kans op zo'n ongewone tentoonstelling. Tot nu toe is er maar één weddenschap geplaatst en dat is met dit bedrag.

Aanbevolen: