Video: Kostuum Van Sandy Powell Gesigneerd Door Brad Pitt, Pedro Almodovar En Andere Hollywood-sterren Die Worden Geveild
2024 Auteur: Henry Pass | [email protected]. Laatst gewijzigd: 2023-12-17 13:58
Kostuumontwerpster Sandy Powell, die dit jaar genomineerd was voor de 13e Oscar, droeg hetzelfde witte pak dat ze zelf had gemaakt bij alle ceremonies van het afgelopen prijsseizoen en vroeg haar beroemde collega's om er een handtekening op te zetten …
Zo wilde Sandy de aandacht vestigen op het huisje van de kunstenaar, regisseur en activist Derek Jarman, dat in verval is en dreigt te worden gesloopt. Powell besloot geld in te zamelen en het huisje uit te kopen en er vervolgens een openbaar museum van te maken.
De kunstenaar slaagde erin de handtekeningen te verzamelen van Pedro Almodovar, Tilda Swinton, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Joaquin Phoenix, Antonio Banderas, Scarlett Johansson, Renee Zellweger, Laura Dern, Elton John en andere Hollywoodsterren.
Het pak wordt momenteel geveild bij Phillips. Iedereen die bereid is iets meer dan 5 duizend pond te geven, maakt kans op zo'n ongewone tentoonstelling. Tot nu toe is er maar één weddenschap geplaatst en dat is met dit bedrag.
Aanbevolen:
Lady Gaga Vergat Een Jurk In Haar Kamer En De Meid Heeft Hem Geveild
Het hotelpersoneel houdt vol dat er geen diefstal heeft plaatsgevonden
De Carrière Van Virgil Abloh Kan Worden Geschaad Door De Schandalige Michael Jackson-film
De ontwerper liet zich meer dan eens inspireren door het beeld van de king of pop, die werd beschuldigd van seksuele intimidatie
Prins Harry Zal Worden Vastgehouden Door Meghan Markle In De VS
Duke kan nog niet in Amerika werken
Brad Pitt Is Echt Trots Op De Dappere Dochter Die Besloot Een Jongen Te Worden
Vandaag werd de dochter van de ex-echtgenoten 14 jaar oud
Cameron Diaz Zou Worden Vervangen Door Een Andere Populaire Actrice In The Mask
Regisseur Chuck Russell vertelt waarom hij van gedachten veranderde